KONSTRUKT PLUS

Nadstavba bytov Kadnárova 12, 14, 16 v Bratislave

Projekt nadstavby sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Rača, miestna časť Krasňany. Známa je najmä svojím tichým prostredím a bohatou zeleňou v blízkosti Malých Karpát. Lokalita ponúka všetky výhody pokojného bývania s dobrou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do mesta. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko, Kúpalisko Krasňany a mnoho ďalších športových aj mimošportových aktivít.

Ponukou nových bytov v nadstavbe sme chceli osloviť hlavne klientov, ktorí zvažujú kúpu nového priestranného bytu vo výbornej lokalite s komplexnou infraštruktúrou a s výnimočným urbanizmom. Mezonetové byty v nadstavbe svojou jedinečnosťou možno považovať za kompaktné radové domy postavené na bytovom dome zabezpečujúce svojím obyvateľom nadštandardné súkromie, ktoré je v novej bytovej výstavbe veľmi ťažko dosiahnuteľné.

Stropná konštrukcia oddeľujúca nadstavbu od pôvodných bytov má so všetkými podlahovými vrstvami stavebnú výšku vyše 70 cm, nadštandardné zvukovo a tepelnoizolačné medzibytove steny a stopy prevyšujúce prísne normatívne požiadavky a absencia horného susediaceho bytu zabezpečí pre svojich obyvateľov neobvyklú bytovú intimitu.

Veľkorysý podkrovný priestor každého bytu (40m2) je možné v budúcnosti jednoduchým predelením priečok zmeniť na dve  izby a ďalšiu kúpeľňu. Z bytu tak môže vzniknúť priestranný 4-izbový variant. . (PDF so štvorizbovou variantou stiahnete tu)

 
 Nadstavbou bytového domu vzniklo 6 priestranných mezonetových bytov s celkovou výmerou 103-107 m2 vrátane príslušenstva bytu. Každý byt v nadstavbe má vlastnú murovanú uzamykateľnú pivnicu v suteréne domu o ploche 7-8m2. Obývačky a spálne maju veľké moderné trojvrstvové presklenia, sú orientované na JV do zeleného parku. Veľký balkón je prístupný z obývačky aj zo spálne (viac záložka Štandard).

V rámci nadstavby prešiel dom komplexnou rekonštrukciou. Zateplenie fasády, rekonštrukcia spoločných a pivničných priestorov, výmena okien v schodiskách a v pivniciach, nový betónový poter v celom suteréne, zateplenie stropu suterénu, vonkajšie zaizolovanie a zateplenie suterénu, výmena ležatej a dažďovej kanalizácie, výmena vstupných brán s poštovými schránkami a LED osvetlením, nový domový digitálny audiovrátnik, prístupový chodník ... Bytový dom je po nadstavbe vizuálne prakticky novostavbou. Obdobnú nadstavbu sme zrealizovali v roku 2012 na Černoského ulici 13, 15, 17 v Bratislave a v roku 2014 na Cyprichovej 36, 38, 40 v Bratislave (viď záložka referencie) Byty v nadstavbách realizujeme už od roku 2003 a máme za sebou už množstvo spokojných klientov, naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v obore stavebníctvo celkovo už viacej ako 20 rokov.

V prípade záujmu o niektorý z bytov Vám radi poskytneme podrobnejšie informácie. Kontaktovať nás môžete e-mailom, alebo telefonicky - viď záložku Kontakt.