KONSTRUKT PLUS

Ponuka bytov

Cena nových bytov v nadstavbe v prepočte na m2 (1840,-€/m2) vrátane príslušenstva bytu je paradoxne nižšia ako cena pôvodného 2-izbového 50m2 bytu pod nadstavbou (v priemere 2.100,-€/m2 ), pričom technický štandard je prakticky neporovnateľný a veľmi ťažko dosiahnuteľný aj rozsiahlejšou rekonštrukciou pôvodného bytu. Vyššia konečná cena je úmerná väčšej ploche bytu a príslušenstva.

Jednoduchou stavebnou úpravou je možné každý byt prerobiť na štvorizbový. (PDF so štvorizbovou variantou stiahnete tu) Byty sa nachádzajú na 3. poschodí, majú výmeru 105-107 m2 (vrátane balkónu a murovanej uzamykateľnej pivnice v suteréne).

Byty sa predávajú do osobného vlastníctva po kolaudácii a sú už zapísané na liste vlastníctva. Možnosť využiť financovanie cez hypotekárny úver.
Byty sú momentálne v stavebnej dokončenosti holobyt. Podľa požiadaviek klieta vieme zrealizovať stavebnú dokončenosť bytu ma kľúč.

Stavebná dokončenosť bytu na kľúč predstavuje objektívne náklad 5.300,-€ vrátane DPH a nie je zahrnutá do dole uvedenej ceny bytu. 
Zahŕňa kompletnú dodávku a montáž obkladov a dlažieb do kúpeľne, vaňu s obmúrovkou a obkladom, náterovú kúpelňvú hydroizoláciu Schomburg, umývadlo, zrkadlo s poličkou, 2x vodovodná batéria Grohe,  2x značkové interiérové dvere, parkety do celého bytu s olištovaním a akustickou podložkou. Cenová úroveň jednotlivých položiek je vo vyššom cenovom štandarde a ich výber je na klientovi. Položkovitý rozpočet vieme zaslať mailom na vyžiadanie klienta. Pri nákupe jednotlivých položiek vieme poskytnúť zaujímavé veľkodobereteľské zľavy. V cene nie je zahrnutý nábytok, kuchynská linka a svietidla.

Súčasťou každého bytu je značkový kondenzačný plynový kotol Buderus s digitálnym termostatom, nadštandardné okná Incon Exclusive s izolačným trojsklom, bezpečnostné dvere Sherlock s nerezovým prahom, digitálny audio vrátnik, elegantné interiérové schodisko (viac záložka Štandard).Byt č.19
- PREDANÝ -
Výmera:      107,9 m²
pivnica:           7,7 m²
Cena:   
 
Byt č.20
- PREDANÝ - 
Výmera:       104,1 
pivnica:          7,4 m²
Cena:      
Byt č.21
- PREDANÝ -
Výmera:    104,0 m²
pivnica:        7,4 m²
Cena:    
Byt č.22
- PREDANÝ -
Výmera:     104,2 m²
pivnica:          7,2 m²
Cena:   
Byt č.23
- PREDANÝ -
Výmera:    104,4 m²
pivnica:        7,2 m²
Cena:   
 
Byt č.24
- PREDANÝ -
Výmera:      107,1 m²
pivnica:          7,3 m²
Cena: